Будівництво комплексу переробки
Будівництво комплексу переробки
Будівництво нового цеху переробки дозволить задовольнити постійно зростаючий попит на ринку України та виробляти достатню кількість курятини для експорту продукції Володимир-Волинської птахофабрики до країн Євросоюзу. Вартість проєкту на ділянці 12,96 га оцінюється в понад 1,5 мільярда гривень (50 млн євро).
На початок 2022 року робіт виконано на загальну суму в понад 700 мільйонів гривень.
З початком широкомасштабного вторгнення рф в Україну будівництво заморожено.
Проєкт будівництва передбачає зведення забійного цеху потужністю 13,5 тисяч бройлерів на годину. Весь комплекс складається з 50 технологічних та допоміжних будівель й споруд. Крім того, особливістю проєкту є автоматизація усіх виробничих процесів переробного цеху, повне оснащення сучасним обладнанням від відомих світових виробників техніки. Також Комплекс переробки передбачає надійну систему екобезпеки шляхом вторинної переробки виробничих відходів та наявних сучасних очисних систем.
Будівництво комплексу розпочали у 2019 році з підготовки земельної ділянки до будівництва. Перший етап передбачав зведення основного корпусу майбутнього комплексу, а також обладнання частини технічних приміщень. На цьому етапі сума капіталовкладень склала понад 400 мільйонів гривень коштів підприємства.
У 2020 році птахофабрика інвестувала понад 120 млн гривень та здала в експлуатацію перший етап будівництва.
Цех виготовлення м’ясо-кісткового борошна відкрили у жовтні 2021 року. Його запуск це додаткові робочі місця для жителів цього регіону, а для підприємства – нові можливості.
Обладнання для цеху закупили в Нідерландах, Італії, Туреччині та США.
Виробнича потужність складає 11 тонн м'ясо-кісткового борошна за день.
Вартість закупленого обладнання становила майже 50 мільйонів гривень, а всього цеху – понад 130 мільйонів гривень.
Цех виготовлення м'ясо-кісткового борошна – цех якого раніше не було на підприємстві. Він дозволить переробляти рештки від виробництва, які до цього реалізовувалися як сировина на інші підприємства. Відтепер можемо виготовляти м'ясо-кісткове борошно та реалізовувати його підприємствам з виготовлення кормів для тварин.
Він в першу чергу буде переробляти рештки від власного виробництва та в повному об'ємі зможе запрацювати із запуском всього комплексу в цілому.
На початок 2022 року загальна вартість проведених робіт склала понад 700 мільйонів гривень, що майже є 50% від всієї суми інвестицій.
Цей етап передбачає роботи з облаштування цехів в середині, закупівлю обладнання для комплексу, монтаж та пусконалагоджувальні роботи.