Історія. Місія, бачення
Наша історія
Володимир-Волинська птахофабрика – успішне та сучасне виробництво з понад 75-річною історією. За цей час птахофабрика пройшла ряд трансформацій від радянського господарства до провідного виробника м’яса курей в країні.
1945 р.
Радгосп «Володимир-Волинський» після переміщення підсобного господарства із Саратовщини був переведений в підпорядкування Народного комісаріату оборони СРСР. З цього моменту розпочалося створення колективу господарства.
1949 р.
Радгосп «Володимир-Волинський» було перейменоване у радгосп «Трьохрічка», який знаходився у центральній садибі.
1955 р.
Постановою партійного начальства області створено птахофабрику.
1956 р.
Започатковано літопис птахофабрики як підприємства, яке займалося вирощуванням курей-несучок та виробництвом яєць.
1957 р.
Розпочалося будівництво окремих виробничих та соціально-побутових об’єктів, налагодження виробництва й інфраструктури.
1958 р.
Підприємство отримало офіційну назву «Птахофабрика».
1964 р.
Потужність птахофабрики досягла 30 тисяч курей-несучок на рік.
70-ті роки
Завершено спеціалізацію виробничих підрозділів. Це дало змогу різко збільшити виробництво основних видів продукції, підвищити продуктивність праці, механізувати більшість виробничих процесів. Так з’явилися пташники в Новосілках і Суходолах. У другому, зокрема, вирощували м’ясних каченят. Господарство заснувало міжколгоспну ферму у П’ятиднях.
1975 р.
За вагомі здобутки птахофабрика удостоїлася престижної на той час державної нагороди всесоюзного значення – Ордена Трудового Червоного прапора.
1985 р.
Підприємство нагороджено Орденом Червоного прапора України.
Середина 90-х років
Важливим етапом у діяльності підприємства стала приватизація, а також подальше перейменування у ВАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». У нове тисячоліття птахофабрика увійшла із ключовими змінами: було прийняте рішення про перехід до нового виду виробництва – вирощування курчат-бройлерів і виробництво курячого м’яса. Такі зміни цілком відповідали вимогам часу, адже в умовах економічної скрути новий вид діяльності дозволив за короткий час і при незначних витратах забезпечити споживачів смачним, доступним і, головне, корисним для здоров’я м’ясом.
2001-2004 рр.
Повністю реконструйовано виробничі приміщення площадок «Центральна», «П’ятидні», «Новосілки», пташники бригади «Суходоли», забійний (переробний) цех та склад готової продукції.
2005-06 рр.
Збудовано та введено в експлуатацію площадки «Селиськи», «Шистів» та «Верба» з 280 тисячами посадкових місць по кожній бригаді.
2005-07 рр.
Розпочато будівництво комбікормового заводу, який введено в експлуатацію з потужністю виробництва 20 тонн кормів на годину.
2008 р.
Збудовано та введено в експлуатацію площадку «Когильно».
2011 р.
Зміна назви підприємства на ПАТ « Володимир-Волинська птахофабрика».
2013 р.
У другій його половині «Володимир-Волинська птахофабрика» побудувала нові майданчики з вирощування птиці, оснастила їх сучасним обладнанням. Там встановили вдосконалену систему з управління мікрокліматом WAIPER TACH, інфрачервоний обігрів приміщень, автоматизовану систему зважування кормів й обліку води, і що не менш важливо, систему дистанційного контролю процесу вирощування птиці BIG FARNET. А ще у компанії оновили парк техніки: придбали автомобілі для перевезення птиці, кормовоз і телескопічний навантажувач. Як результат, підприємство наростило об’єми виробництва на 40%.
2014 р.
На підприємстві провели модернізацію забійного цеху та готової продукції. Був проведений ребрендинг торгових точок, що реалізовують продукцію компанії і в кінці року презентували марку “Чебатурочка”.
2015 р.
Володимир-Волинська птахофабрика виробляє продукцію під торговельною маркою «Курка Чеботурка». В інфраструктуру фабрики входять комбікормовий завод, 9 майданчиків з вирощування птиці – по 3 філії у Львові, Києві й Вінниці.
2016 р.
«Володимир-Волинська птахофабрика» займає близько 5% українського ринку курятини. Підприємство має 5 філій: у Львові, Києві, Вінниці, Житомирі та Володимирі-Волинському. Інфраструктура фабрики складається з 100 пташників, забійного цеху і комбікормового заводу.
серпень 2017 р.
До складу акціонерів «Володимир-Волинської птахофабрики» увійшов голландський фонд Safedam, який купив 23,76 % акцій підприємства. Це перший досвід інвестування фонду в український бізнес.
2018 р.
Запроваджує першою в країні виробництво продукції м’яса курей без використання антибіотиків та стимуляторів росту на всіх етапах під ТМ “Епікур”. Стає флагманом у напрямку виробництва продуктів харчування без антибіотиків.
2019 р.
Розпочинає будівництво нового комплексу переробки, який зможе задовольнити потреби українського суспільства в якісній курятині. Вартість робіт на ділянці 12,96 га становить понад 1,5 мільярда гривень.
2020 р.
Завершує першу чергу будівництва нового комплексу переробки та здає в експлуатацію. Запроваджує у виробництво нову торгову марку – “Чебатурочка – селянська курочка”.
2021 р.
Володимир-Волинська птахофабрика відкриває Цех виготовлення м’ясо-кісткового борошна, вартістю понад 130 млн грн та стає на шлях екологічного виробництва.
Цьогоріч займаємо четверту сходинку в ТОП-5 підприємств України за обсягами виробництва курятини.
2022 р.
Підприємство активно включається в допомогу ЗСУ: передає продукцію для військовослужбовців, команда долучається до збору коштів для потреб наших захисників. У перший же день повномасштабного вторгнення рф в Україну птахофабрика перерахувала мільйон гривень одному з благодійних фондів, що опікується солдатами. Також закуповує автомобілі, військову амуніцію та інші необхідні бійцям речі.
У виробництві підприємство намагається втримати ціну на продукцію та запустило нове пакування для бренду “Чебатурочка – селянська курочка” у м’якому лотку в термоформері.
Володимир-Волинська птахофабрика зіткнулася із проблемою блекауту і наразі шукає шляхи її розв’язання.
Компанія виробляє якісне, корисне і смачне куряче м'ясо та забезпечує ним споживачів.
Продукція птахофабрики, яку можна придбати за доступною ціною, є базовим компонентом здорового та правильного харчування.
Запроваджуємо тренди та тенденції на ринку, дбаємо про споживачів та стаємо основоположниками нових стандартів виробництва.
БАЧЕННЯ ПЕРСПЕКТИВИ НАЙБЛИЖЧИХ ТРЬОХ РОКІВ
Продукція птахофабрики - лідер в галузі за показниками якості та користі м’яса курчати в Україні.
Курятину птахофабрики споживачі можуть придбати у найближчому магазині, адже наша команда постійно працює над розширенням представництв.
Кількість постійних споживачів постійно зростає.